Akai Bluetooth Hangszóró / Telekom Veszprém | Szeged Ma

Friday, 09-Aug-24 11:10:15 UTC

Közvetlenül partnerünktől Bluetooth hordozható hangfal Teljesítmény: 2 × 30 W Távirányító További információ Átmenetileg nem vásárolható Termékek partnerünktől: Mall Partner HU Az értékesítés a keresztül történik, beleértve a panaszkezelést és a termék visszaküldését. A partner külön csomagban fogja küldeni a terméket. Partnerünk határozza meg a szállítási módot és ennek költségét. Leírás Akai ABTS-82 Party LED fekete hordozható bluetooth Hangszóró Partidesign beépített LED diódákkal Bluetooth vezeték nélküli technológia 10 m hatótávolsággal Összesen 7 fényüzemmód és kétutas equalizer Összteljesítmény 2× 30 W, teli és letisztult hangzás AUX bemenet, USB port, FM rádió Karaoke funkció, a mikrofon nem a csomagolás része Akai ABTS-82 hangszóró: A felejthetetlen partikért Készítsd el a partidalok listáját és játszd le az Akai készülék két 30 W-os hangszóróján keresztül, amely egyszerűen csatlakoztatható a vezeték nélküli Bluetooth technológián keresztül. 10 méteres hatótávolsággal. Amennyiben zeneforrásod nem rendelkezik Bluetooth funkcióval, kihasználhatod a hagyományos audiokábelen keresztül történő csatlakoztatást a hangszóró AUX bemenetén keresztül.

1. Akai bluetooth hangszóró download
  2. Akai bluetooth hangszóró driver
  3. Akai bluetooth hangszóró mouse
  4. Akai bluetooth hangszóró 2
  5. Akai bluetooth hangszóró headphones
  6. Izgalmas mérkőzésen három góllal verte a Pick Szeged a Veszprémet | Szeged Ma
  7. Mol-Pick Szeged vs Telekom Veszprém: 12 góllal győzött az örök rivális – Szegedi hírek | Szeged365
  8. Súlyos szegedi vereség a Veszprém elleni rangadón a férfi kézilabda NB I-ben

Akai Bluetooth Hangszóró Download

Válassz kiegészítő terméket ehhez a termékhez! Áruházunk hivatalos márkaforgalmazó. A termék gyártója: A legolcsóbb választható szállítási díj ennél a terméknél: 1. 199 Ft Az átvételt megelőző munkanapon a futárcég egyezteti Veled átvételi időpontot. A várható érkezési nap: 2022. április 08. Szerezhető hűségpontok: 270 Elérhetőség: Utolsó 1 db raktáron Nem értékelt Bluetooth hangszóró USB és TF kártya - MP3, WMA, WAV távirányító, MIC bemenet beépített akkumulátor Ez a termék megvásárolható részletre is. Számold ki a havi törlesztőt most! Fizetésnél válaszd a MKB áruhitelt! Gyors, kényelmes online ügyintézés. Részletes terméktulajdonságok Hordozható vezeték nélküli bluetooth hangszóró vezeték nélküli mikrofonnal táviránytóval Kimeneti teljesítmény: ≤ 30W PMPO 120W A2DP Bluetooth vezeték nélküli csatlakozás 10 méteres Bluetooth működési tartomány 5, 25" szélessávú hangsugárzó FM rádió, automatikus csatorna beolvasás és tárolás Távirányító Vezeték nélküli mikrofon tartozék MIC bemenet MIC prioritás Audio vonal bemenet Hálózati adaptert tartalmaz Beépített újratölthető akkumulátor: 12V 3.

Akai Bluetooth Hangszóró Driver

Akai hordozható hangszóró hangfal, hangfal szett és kiegészítők ~> DEPO Itt vagy: Kezdőlap Műszaki cikk hangfal, hangfal szett és kiegészítők Akai hordozható Akai hordozható hangszóró hangfal, hangfal szett és kiegészítők árai Hordozható Bluetooth Hangszóró TF foglalattal 4 990 Ft A csomag tartalma: -1 db Hordozható hangszóró -1 db USB töltőkábelSzeretne egy praktikus megoldást az út közbeni zenehallgatáshoz? Akkor jó megoldást nyújt Önnek ez... Hordozható bluetooth hangszóró, lámpa... 7 990 Ft... csomag tartalma: - 1 db Bluetooth hangszóró - 1 db 3. 5 mm... se kábelektől? Akkor itt a megoldás! Dizájn kialakítású, modern, bluetooth hangszóró. A designos hangszóró csupán 3-4... BTS - Hordozható prémium bluetooth hangszóró,... 5 490 Nem találja? Ezt keresi? Hangfal, hangfal szett és kiegészítők újdonságok a Creative Stage V2 2. 1 Soundbar and Subwoofer Black... 2. 1, 80W, 3, 5mm jack, USB, Bluetooth, HDMI, SPDIF, 55Hz-20kHz, Black 42 100 Ft-tól Készletinfó: Érdeklődj a boltban! hangfal, hangfal szett és kiegészítők Irány a bolt arrow_forward

Akai Bluetooth Hangszóró Mouse

Technikai jellemzők Termék típusa: Bluetooth hangszóró Hangszórók száma: 1 db (3") Jelátvitel: Vezetékes, Vezeték nélküli Kompatibilitás: Google és Siri hangasszisztens támogatás Frekvenciaátvitel: 120 Hz - 15 kHz Impedancia: 4 Ohm Névleges teljesítmény (RMS): 6. 5 W Max. teljesítmény: 8. 5 W Cikkszám: 1374116 Kialakítás Vezeték nélküli hatótávolság: 10 m Bluetooth: Igen Csatlakozók: USB, 3. 5 mm Jack (AUX bemenet) Különleges jellemzők: RGB megvilágítás, TWS funkció, Bluetooth 5. 0, Töltési idő: 2-4 óra, Támogatott audio: MP3, WAV, WMA, FM rádió: 87. 5-108 MHz Hangvezérlés: Áramellátás Elem/ akkumulátor típusa: Li-ion Akkumulátor üzemidő: Akár 4 óra Akkumulátor kapacitás: 1500 mAh Általános jellemzők Méretek (Szé / Ma / Mé) / Súly: 278 mm x 156 mm x 117 mm / 1. 15 kg Szélesség: 278 mm Magasság: 156 mm Mélység: 117 mm Szín: Fekete Tömeg: 0. 95 kg Doboz tartalma: Használati útmutató, USB-microUSB kábel, 3. 5 mm Jack kábel Jogi megjegyzések: A jótállási szabályokra ("garancia") vonatkozó általános tájékoztatót a részletes termékoldal "Jótállási idő" rovatában találja.

Akai Bluetooth Hangszóró 2

5% @ 1W Szétválasztás: ≥ 40 dB (1 KHz) Frekvencia tartomány: 120 Hz - 20 KHz S/N ≥ 70 dB Tartozékok: 1 db állítható vállpánt 80 cm, 1 db 50 cm-es töltő kábel Méret dobozzal:27, 8x15x16cm Méret doboz nélkül: 11, 5 x 11, 5 x 25, 8cm Bruttó súly:1, 08kg Nettó súly: 0, 944kg Így is ismerheti: ABTS 12 C, ABTS12C, ABTS 12C, ABTS-12 C Galéria Vélemények Kérdezz felelek Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

Akai Bluetooth Hangszóró Headphones

A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

Nézd meg hasonló termékeinket is. Rendelj nálunk online áron gyors, országos szállítással.

1/12 A szegedi Dean Bombac a férfi kézilabda NB I-ben játszott Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém Arénában 2019. december 7-én. Veszprém-Szeged 29-28. MTI/Bodnár Boglárka 2/12 A veszprémi Dragan Gajic (j) és a szegedi Dean Bombac a férfi kézilabda NB I-ben játszott Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém Arénában 2019. Izgalmas mérkőzésen három góllal verte a Pick Szeged a Veszprémet | Szeged Ma. Veszprém-Szeged 29-28. 3/12 A veszprémi Petar Nenadic (b) és a szegedi Jorge Maqueda a férfi kézilabda NB I-ben játszott Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém Arénában 2019. Veszprém-Szeged 29-28. 4/12 A veszprémi Rasmus Lauge Schmidt (k) és Blaz Blagotinsek (j), valamint a szegedi Jorge Maqueda (b2) és Bánhidi Bence (b) a férfi kézilabda NB I-ben játszott Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém Arénában 2019. Veszprém-Szeged 29-28. 5/12 A veszprémi Petar Nenadic (k), valamint a szegedi Jorge Maqueda (j) és Matej Gaber a férfi kézilabda NB I-ben játszott Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged mérkőzésén a Veszprém Arénában 2019.

Izgalmas Mérkőzésen Három Góllal Verte A Pick Szeged A Veszprémet | Szeged Ma

A játék képe a második félidőben sem változott, Jorge Maqueda sorozatban négy gólt lőtt, csapata ekkor már hússzal vezetett, és végül 17 találattal győzött. A veszprémieknél minden játékos szerzett gólt, aki pályára lépett. A legeredményesebb Maqueda volt, mind a hét lövését gólra váltotta. Dejan Manaszkov és Petar Nenadic öt-öt találattal, Vladimir Cupara pedig 15 védéssel és egy góllal járult hozzá a sikerhez. A fürediek legjobbja a magyar válogatott jobbszélső, Rodríguez Álvarez Pedro volt, aki hét lövésből hatszor talált be. A Balatonfüred hatodszor jutott a négyes döntőbe, az eddigi öt alkalomból négyszer bronzérmet nyert, amire még idén is van esélye. Eredmények Telekom Veszprém-Balatonfüredi KSE 43-26 (23-12) hétfőn játsszák: a 3. Súlyos szegedi vereség a Veszprém elleni rangadón a férfi kézilabda NB I-ben. helyért: Balatonfüredi KSE-Veszprémi KKFT 17. 30 döntő: Telekom Veszprém - MOL-Pick Szeged 19. 45 Nyitókép: Facebook/Magyar kézilabda-válogatott

Mol-Pick Szeged Vs Telekom Veszprém: 12 Góllal Győzött Az Örök Rivális – Szegedi Hírek | Szeged365

Kasparek cunderből egalizált. 1-1. 18:58: A kezdést megelőzően Bánhidi Bence óriási üdvrivalgás közepette vehette át a 2020 legjobb kézilabdázójának járó díjat. Szintén külön díjban részesült a visszavonulását nemrégiben bejelentő Illyés Ferenc, aki játékosként megfordult a Szeged és a Veszprém csapataiban is. 18:56: Kitörő vastapssal fogadta a közönség Jonas Källmant, aki idén nyáron hét év után távozik a MOL-Pick Szeged csapatától. A svéd csapatkapitány egy-egy EHF Kupát, bajnokságot és Magyar Kupát nyert eddig a Tisza-partiakkal és ő lett minden idők legeredményesebb szegedi játékosa a BL-ben 325 góllal. Mol-Pick Szeged vs Telekom Veszprém: 12 góllal győzött az örök rivális – Szegedi hírek | Szeged365. 18:5 5: Érkeznek a csapatok a küzdőtérre, mindkét együttes a hagyományos színösszeállításait használja ma este, a szegediek kékben, a bakonyiak pirosban játszanak majd. 18:45: Sok szeretettel köszöntjük a SzegedMa olvasóit az Újszegedi Sportcsarnokból, ahol rövidesen kezdetét veszi a K&H férfi kézilabdaliga döntőjének első felvonása. A szurkolók folyamatosan áramlanak a csarnokba, a hangulatra ezúttal nem lehet panasz!

Súlyos Szegedi Vereség A Veszprém Elleni Rangadón A Férfi Kézilabda Nb I-Ben

Bodó álompasszát Bánhidi gólra váltotta, ismét előny a hazaiaknál! 27-26. 49. perc: Kasparek nevéhez fűződik az újabb szegedi találat. Nenadics bepattintotta Mikler lábai alatt a labdát. Bodó bombájára Nilsson azonnal válaszolt. 26-25. 47. perc: Nilsson először volt eredményes a második félidőben. Zsitnyikov gyakorlatilag nullszögből lőtt hatalmas gólt. Lékai betört Gaber és Bánhidi között, utóbbi szabálytalan volt, két percre kiállították, ráadásul heteshez jutott a Veszprém. A becserélt Alilovics nem tudott hárítani. 24-23. 45. perc: Gaber ziccerét védte Corrales, majd Bombacs pimasz betöréssel kiharcolt egy hétméterest. Radivojevics továbbra is hibátlanul végzi el a heteseket. Megint kettővel megy a Szeged. 23-21. 43. perc: Nem túl népszerű a játékvezető páros jelenleg: előbb érvénytelenítettek egy szegedi találatot, majd befújtak egy véleményes hetest a Veszprémnek. Talán a sors igazsága, hogy a büntető a kapufán csattant. Bánhidi révén ismét vezet a Pick! 22-21. 41. perc: Kár volna tagadni, hogy szép gólt lőtt Nenadics, Bombacs labdavesztését Manaszkov könyörtelenül kihasználta.

A találkozó után a spanyol mester akár fröcsöghetett is volna ezért, de már lehiggadva ki sem tért a szituációra, rendkívül sportszerűen gratulált a Veszprémnek a győzelméhez és inkább magukkal foglalkozott. Tisztában vagyok azzal, hogy sokat kell javulni védekezésben és támadásban is. Jó meccs volt a mai. A második félidőben a Veszprém három góllal is el tudott menni, és a kulcs a második játékrészben történő sok kiállításunk volt. Főleg Strlek használta ki a ziccereit. Végig harcoltunk, de sajnos nem tudtuk az utolsó támadást gólra váltani. Remélem, hogy a következő találkozón mindkét csapat sérültjei visszatérnek, és egy még jobb mérkőzést tudunk játszani.

Az első félidőben nem bírtak egymással a csapatok, 14:14-es döntetlennel mentek szünetre. Az "Építők" két belőtt büntetővel kezdte a második játékrészt, míg a másik oldalon Zhitnikov és Radivojevic tartották a csapatukat. A 38. percben 21:19-re meglépett a Szeged, két veszprémi hiba után, ez nem tartott sokáig, a következő két támadásból visszahozta döntetlenre a pirosmezes csapat. A 46. percben ismét kétgólos volt a hazaiak előnye, 25:23, de a Veszprém tapadt a Szegedre továbbra is. A felek 8 perccel a vége előtt sem tudtak leszakadni egymásról, az egygólos különbség állandó volt. Az utolsó percekben három nagyobb hibát megbüntetett a Szeged, amire nem tudott válaszolni a Veszprém, így a visszavágóra háromgólos előnyt szerzett a kékmezes csapat. A végeredmény: Szeged – Veszprém 31:28 David Davis: Nehéz volt a Szeged ellen játszani, de ez nem újdonság. Sok játékosunk hiányzott ma, de jól harcoltunk az egész meccsen. A végén kihagytunk pár lövést, eladtunk pár labdát, ezért a különbség.