49 900 Ft Király kék színű vőlegény öltöny.
74 900 Ft Közép kék színű vőlegény öltöny.
Elegáns, hagyományos öltöny Vőlegénynek, Örömapának, Meghívottaknak esküvőre, rendezvényre Az 35-100%-os gyapjú klasszikus öltöny készítése angol, olasz vagy hagyományos szabásban. Az öltönyöket kizárólag vásárolni lehet szalonunkban, nem kölcsönözni. A férfiak alapvetően arra törekszenek, hogy öltözékük ne hétköznapi legyen a jeles alkalommal, hanem elegáns, ugyanakkor férfias. Hagyományosan a fekete, szürke, kék férfi klasszikus öltöny bármikor megállja a helyét a nagy eseményen,, de a bátrabbak nyugodtan viselhetnek fehér, vajszínű vagy akár burgundi öltözéket is. A legegyszerűbb, későbbiekben is viselhető férfiöltöny is egyedivé tehető egy jól megválasztott ceremónia mellénnyel, nyakkendővel. A színe harmonizálhat a menyasszonyi ruha színével is. Nézze meg férfi öltöny, mellény kínálatunkat esküvőre. Vőlegény öltöny kék túra. Egy jól megválasztott mellénygarnitúrával el lehet érni, hogy kiemelje a Vőlegényt a vendégek közül. Nem vagyunk méretes szabóság, de a klasszikus öltönyök személyre szabottan készülnek, figyelembe véve az Urak testalkatát, magasságát.
Sóstógyógyfürdő hétvégi közlekedése A Sóstógyógyfürdőre járó utasok nagy számban megfogalmazott igényének megfelelően az őszi és téli időszakban is fognak közlekedni az 55-ös autóbuszok hétvégi és ünnepnapokon 9–17 óra között óránként, így a pihenőhely Jósavárosból és Örökösföldről is átszállás nélkül elérhető lesz. Kedvezőbb menetrendek, új autóbuszok, könnyebben elérhető jegyek, bérletek - hellonyiregyhaza.hu. Örökösföldről 8:55 és 16:55, Sóstógyógyfürdőről 9:37 és 17:37 között óránként indulnak az 55-ös autóbuszok. A reggeli időszakban a korábban Orosról 6:43-kor induló 44-es 6:38-kor indul a megnövekedett forgalom okozta késések csökkentésére, az esti órákban pedig több 44-es járat közlekedik: a Vasútállomásról 18:45 helyett 18:25-kor és 19:05-kor is, Orosról a Vasútállomásra 19:08-kor is indul majd autóbusz. A jelenleg 20:30-kor az Autóbusz-állomásról Orosra induló 4Y autóbusz mindennap 20:25-kor fog indulni, ellenirányban Orosról 20:57 helyett 20:52-kor, hogy a műszakos járatokra az átszállás garantált legyen. A reggeli csúcsidőben a Fürdő utcától 7:11-kor induló 8B korábban, 6:56-kor indul, így pontosabban ér a belvárosba, és biztosabb beérkezést nyújt az iskolákba.
Főbb módosítások a külterületi hálózaton – H30, H31: a két vonalon az utasigényeknek megfelelően az alábbiak szerint módosul a menetrend: A délelőtti időszakban új járatpár indul Autóbusz-állomásról 8:55-kor Butykasor, Görcsös sorig, ellenirányban az autóbusz 9:24-kor indul. A délutáni időszakban módosul a menetrend, több járat érinti a Matróz utcát. A vonal részletes menetrendje a oldalon olvasható. – H35: a Simai úti torlódások figyelembevételével a reggeli időszakban a H35-ös járatok közlekedése módosul: az Autóbusz-állomásról Felsősimára 6:20-kor, Alsóbadúrba 6:25-kor indulnak a reggeli járatok, vissza irányban Alsóbadúrból 6:48-kor, Felsősimáról 6:53-kor közlekednek, így a torlódások ellenére is beérnek az iskolakezdésre a járatok. A tanítási napokon a Rozsrét, iskolától 14:05-kor Alsóbadúron át közlekedő H35-ös járat kihasználtság hiányában nem közlekedik. Autóbusz Járat Nyíregyháza Eger Között - Libri Eger Agria Park - Hotel Eger és Park. – H40: a lakossági igényeknek megfelelően hétköznap reggel a H40-es buszok közlekedése módosul: reggeli időszakban az Autóbusz-állomásról Sulyánbokorba 6:00-kor, Sulyánbokorból 6:27-kor indul vissza a járat; míg Vargabokorba 6:10-kor indul autóbusz, onnan 6:26-kor pedig vissza az Autóbusz-állomás felé.
A VOLÁN Egyesülés számára átadott adatok esetében a legnagyobb gondossággal jár el azonban a menetrendekhu oldalon előforduló esetleges hibákért nem megfelelő információkért felelőséget a vasúttársaság nem vállal. Szabad- és munkaszüneti napokon kivéve XII24-én közlekedik. Nébih Már 12 megyében van tűzgyújtási tilalom. A módosítások általában 3-5 nappal az érvényességük kezdete előtt kerülnek be az adatbázisba az esetek többségében minden hónap végén. Az menetrendi adatbázis a Szabolcs Volán Zrt. Autóbusz-állomás – Toldi utca – Szabolcs utca – Bessenyei tér – Egyház utca – Vasvári Pál utca – Őz utca – Hímes. Szám előtt közműépítési munkák miatt forgalomkorlátozás lép életbe mely érinti az autóbusz. A közlekedési szolgáltatók a menetrendeket a menetrendi időszakon belül is módosítják. 13 as busz menetrend nyíregyháza son. Megállóinak száma mindkét irányba 25 db. Nyiregyhazahu Jún 13 2019. 1145-1205 és 1635-1700 között Ügyfélszolgálat – Megközelíthetőség. A vonalat a Volánbusz üzemelteti. A nemzeti összetartozás napja – ünnepi megemlékezés Nyíregyházán.
14, 14F – nincs változás. 17 és az új 17Y – a 17 és 17K vonalak a jövőben 17 és 17Y számjelzéssel fognak közlekedni, utóbbiak a kórház és a Törzs utca érintésével. A változással így a lakótelep keleti oldaláról is elérhető lesz közvetlenül az egészségügyi létesítmény központi része. A Család utca felől az 5, 5A és 55-ös buszok továbbra is biztosítják a kórház elérését. 13 busz menetrend nyíregyháza. 20, 21 – nincs változás. 24 – a folyamatosan növekvő utasigény miatt változik az autóbuszok üzemideje. Tanítási napokon délután több indulással, 13:00 és 17:00 között közlekedik, tanszünetben viszont a 3-as és 3A járatok érintik délután Kistelekiszőlőt a 24-es helyett. Új 27-es – az autóbuszvonal révén új kapcsolat jön létre hétköznap csúcsidőben Kertvárosból, a Szélsőbokori útról Jósavároson át a Sóstói úti kórházhoz, a 17-es és 14-es útvonalának érintésével. Kertvárosból ezentúl a 17, 17Y és 27-es buszok együttes követése biztosítja a belváros felé a korábbi követési időközt. Tanítási napokon reggel sűrűbben, 15 helyett 10 percenként indul busz Kertvárosból a belváros felé.